spona.png, 1,1kB

Milí zákazníci,

vytvořili jsme pro vás PROJEKT BEZ STAROSTÍ PROJEKT BEZ STAROSTÍ je kompletní rekonstrukce bytového jádra na klíč. Stačí si jen vybrat typ, který máte v bytové jednotce (T, H, F, E, A). Pouhé kliknutí a zobrazí se vám kompletní servis pro rekonstrukci bytového jádra na klíč. Pokud si vyberete z naší nabídky rekonstrukci jádra s kompletním servisem, stáčí jen zadat Sjednat schůzku – tato schůzka je nezávazná. Vylepšete si svůj domov, své pohodlí. Zajistíme Vám i grafický návrh na rekonstrukci bytového jádra, cena je od 1500Kč do 2500kč. Návrh je zákazníkovy vždy zasílán emailem do 10 pracovních dnů po předchozí konzultaci, kde si vyberete Vámi zvolené vybavení.

     Řešení koupelen s optimálním využitím prostoru

V novostavbách i při modernizaci platí, že vybudování a zařízení koupelny je stále otázkou optiky a designu. V novostavbách vyhrazují architekti koupelen mnohem více místa než bylo zvykem dříve. Éra malých a tristních umakartových bytových jader definitivně skončila.

 

Při rozmístění zařizovacích předmětů je třeba mít na paměti dvě hlediska. V první řadě musí mít každý předmět k pohodlnému používání kolem sebe se vyhnout těžko přístupným koutům a rohům, které by později mohly znesnadňovat úklid. předmětů nabízí řadu ověřených půdorysů, které umožňují optimální využití prostoru.